נדודי שינה

נתונים שפורסמו בשנה האחרונה מלמדים שלפחות 60 אחוז מהישראלים סבורים שהם לא ישנים מספיק שעות, אף על פי שהממוצע עומד על למעלה מ-6 שעות שינה (שזה משך הזמן הסביר לשינה).
רק אחוזים בודדים ישנים מתחת ל-6 שעות, בעוד שלא מעט מפרגנים לעצמם הרבה מעבר ל-6 שעות שינה בלילה.

בעיות שינה הן בעיות מוכרות בעולם המערבי, הן נובעות מסיבות שונות, עם זה סיבות בריאותיות, פיזיות ועם זה מסיבות נפשיות, למשל לחץ, חרדה, פחד ועוד.
בעיות שינה, כפי שאנחנו יכולים להבין, גוררות אחריהן בעיות רבות נוספות, למשל, קשיים בתפקוד היומיומי, קושי בלימודים, קושי בנהיגה, הפרעות אכילה, דיכאון, קשיים בזוגיות ועוד.
לכן חשוב מאוד לקבל טיפול בבעיות שינה כמה שיותר מהר, אחרת אותם נדודי שינה עלולים להקצין ולגרום לנזקים קשים יותר. כיום אנחנו יודעים שטיפול בבעיות שינה לא יכול להסתכם רק בתרגילים או בטיפול תרופתי דבר אשר בעבר היה מאוד מקובל. להיפך, כיום יש נטייה שלא למהר ולתת לפציינטים תרופות נגד נדודי שינה מהסיבה הפשוטה, שהן עלולות לגרום להתמכרויות.

הדרך להתמודד עם בעיות שינה היא בעזרת טיפול פסיכולוגי, הבנה של מקור הבעיה ומהצד השני שימוש בכדורים טבעיים, למשל רקסילון, כדור אשר נוצר מצמחי מרפא ומטרתו להקל על אנשים שמתמודדים עם מתח נפשי וחרדות. בעזרת כדור זה אפשר להפחית את התסמינים אשר גורמים לנדודי שינה.

אחת הטענות הרווחות במחקר היא, שנדודי שינה אינם מופיעים על חלל ריק, כלומר הם תוצר של בעיה ולא הבעיה עצמה. לכן בשביל להתמודד איתם ובשביל לסלק אותם, יש להתמודד לא רק איתם  אלא עם המקור שלהם, במילים אחרות, יש להתמודד עם אותם דברים שגורמים לנו לישון פחות טוב.

ברור מאליו שחלק מהדברים לא ניתן לפתרון מיידי או לפתרון על ידי כדור כזה או אחר, אך אותו כדור כן יכול לפתור את מה שהבעיה יוצרת, למשל, חרדות או לחצים פנימיים שמובילים, בין היתר לנדודי שינה ולכן חשוב שנדע להשתמש במה שעומד לרשותנו לשם כך.
לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על רקסילון ועל אמצעים אחרים לפתרון בעיות שינה, זה הזמן לפנות אלי, "פרופסור מצ'נאלי בע"מ".
אני אשמח לספק לכם את כל המידע הנדרש בנושא, כולל מידע מקיף אודות בעיות שינה.
אני מציעה לפציינטים שלי כדור טבעי להתמודדות עם לחץ, חרדות, מתח נפשי ועוד מגוון בעיות פנו אלי עוד היום ונקבע פגישה משותפת. 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו