לא מעט ילדים ומבוגרים מוצאים את עצמם מתמודדים עם נדודי שינה. מצב זה משפיע עליהם בתפקוד היומיומי ומפריע להם לתפקד באופן רגיל. נדודי שינה יכולים להופיע הן אצל ילדים והן אצל מבוגרים בגילאים שונים, ולהבדיל מתופעות אחרות, ניתן להתמודד עם נדודי שינה אצל ילדים או אצל מבוגרים, אם רק עוברים טיפול בבעיות שינה אצל גורמים מוסמכים ובאמצעות אמצעים מותאמים.

נדודי שינה אצל ילדים או נדודי שינה אצל מבוגרים מאופיינים בצורות שונות, החל מקושי להירדם, יקיצות מתמשכות במהלך הלילה, יקיצה בשעות מוקדמות של הבוקר, שינה לא איכותית (שינה לא ישירה), חשוב לומר שנדרש לפחות קריטריון אחר מבין אלה בשביל שהדבר ייחשב לנדודי שינה.
כאמור נדודי שינה אצל ילדים נדודי שינה אצל מבוגרים, משפיעים באופן רחב על התפקוד של מי שמתמודד עם מצב זה. זה בא לידי ביטוי בדיכאון, מתח נפשי, חרדות, הפרעות אכילה, עצבים, פגיעה בתקשורת הבינאישית ועוד. מן הסתן, מי שמתמודד עם נדודי שינה, לא יכול ללמוד או לעבוד בצורה סדירה.

כפי שציינו, ניתן למצוא נדודי שינה אצל ילדים וכן נדודי שינה אצל מבוגרים, אך חשוב לומר, נדודי שינה אצל מבוגרים היא תופעה הרבה יותר רחבה, בפרט כשמדובר בקשישים מעל גיל שישים. מסיבות שנות, מדובר על תופעה שמגיעה לכדי חמישים אחוז מהאוכלוסייה בגיל זה. עם זאת, יש לומר, אלמלא טיפול בבעיות שינה אצל ילדים, הרי שהבעיה יכולה להחמיר אצלם ולהפריע להם כל החיים. לכן יש לטפל בנדודי שינה אצל ילדים מגיל צעיר, בשביל שהם יוכלו להימנע מכך ולקבל כלים שיוכלו לעזור להם להתמודד איתה, במידה והיא תופיע.

לפני סיום חשוב לומר, נדודי שינה אצל ילדים וכן נדודי שינה אצל מבוגרים, מטופלים בעזרת גורמים מקצועיים, אבחון של הבעיה ושיחות במטרה להבין מה עומד מאחורי אותם נדודי שינה. לצד זה, יש להשתמש בכדורים שיכולים לפתור את הבעיה. רצוי להימנע מכדורי שינה ולקבל טיפול באמצעות כדורים טבעיים כמו רקסילון, כדור שמבוסס על צמחי מרפא ועוזר לטיפול בבעיות שינה אצל ילדים ומבוגרים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על נדודי שינה אצל ילדים ומבוגרים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. "פרופסור מצ'נאלי בע"מ" מזמין אתכם לקבל את כל המידע הנדרש בנושא. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. 

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 8011*
 

נדודי שינה אצל ילדים

או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו