יותר ויותר אנשים חווים במהלך השנים מתח נפשי והתקפי חרדה. יש הסבורים שמדוע בתופעה של המאה ה-20 שרק תתגבר במאה ה-21. כולנו מכירים בכך שאנחנו מוקפים בלחצים שונים מסיבות שונות, אשר גורמות למתח זה.

מתח נפשי הוא פסיכולוגי אשר נוצר כתוצאה מסיטואציות שונות. אנחנו יכולים להיות אנשים חזקים ובריאים, אנשים שמעולם לא פגשו ולא חשבו לפגוש פסיכולוג, ופתאום אנחנו מוצאים את עצמנו בשק של לחצים אשר מוביל אל אותו מתח נפשי והתקפי חרדה. זה יכול להיות מסיבות משפחתיות, חברתיות, זה יכול להיות בעקבות סיטואציה מסוימת בעבודה, בגלל מצב בריאותי, טראומות ישנות שמתעוררות וזה אפילו יכול להיגרם כתוצאה ממצב לאומי, למשל כתוצאה ממלחמה, פיגועים או מסיבות אחרות.

מתח נפשי גורם לשורה של מצבים, החל מבעיות של דופק מהיר, סחרחורת, חוסר איזון בשינה או באכילה, חוסר יכולת לבצע דברים כסדרם, הקאות ועוד. הרבה פעמים כאמור, מתח נפשי גורם להתקפי חרדה טיפול תרופתי יכול לעזור במקרה זה, אך חשוב לדעת, שלא חייבים לקחת בהכרח תרופות רגילות, כלומר תרופות עם אלמנטים כימיים, אלא ניתן להשתמש גם בתוספי מזון, הכוללים צמחי מרפא.

דוגמא טובה למקרה בו חשים התקפי חרדה טיפול תרופתי יכול לעזור, הוא בעזרת כדור רקסילון. מדובר על כדור טבעי המבוסס על צמחי מרפא, הוא מיועד לטיפול בשורה של מצבים, כולל מתח נפשי, לחצים, פחדים, בעיות קשב ועוד. חשוב לומר, מאחר ומדובר בכדור טבעי, אז גם ילדים וגם מבוגרים יכולים ליטול אותו. כמובן שרצוי מאוד, שהם ייטלו אותו אחרי שמתבצע הליך של אבחון ובדיקה, מה בדיוק פשר הבעיה, ממה היא נובעת ומדוע היא נגרמה דווקא עכשיו.

צריך לומר בנקודה זו, מתח נפשי הוא לא עניין של מגדר או גיל, כל אחד מאיתנו יכול להתמודד עם מצב שכזה, אנחנו לפעמים לא מודעים למצב שמוביל לסיטואציה שכזו, ולעיתים אנחנו דוחקים את עצמנו לקצה עד שאנחנו מגלים שאנחנו שם. לכן חשוב שנהיה ערים לכך ונדע לטפל בבעיה בצורה נכונה ובהקדם.

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות רקסילון ובכלל על טיפול במתח נפשי, זה הזמן ליצור איתנו קשר, "פרופסור מצ'נאלי בע"מ" מציעים לכם את כל הנדרש בנושא. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת מידע מקיף על הכדור ועל טיפול נכון במתחים ולחצים. 

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 8011*
 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

מתח נפשי