כמה פעמים מצאתם את עצמם עומדים מול סיטואציה מסוימת, מתקשים לנשום מבלי סיבה, לא מסוגלים לזוז, חורקים שיניים, ונמצאים בסוג של הלם למשך מספר רגעים? מצב זה נקרא התקף חרדה. לעיתים אנחנו חווים אותו מבלי לדעת שזה מה שאנחנו חווים, לעיתים מדובר בתופעה חוזרת, מה שנקרא חרדה כרונית.

התמודדות עם התקף חרדה היא לא דבר מיוחד, אנשים רבים מוצאים את עצמם במצב של מתח וחרדה, בין אם זה בגלל סיטואציות שונות בחיים ובין אם זה בגלל מקרה מסוים שמשפיע עליהם בצורה חזקה. הרבה פעמים מתח וחרדה נלווה לסיטואציות מסוימות, למשל, טראומות מילדות, אלימות, פחד, לחץ בעבודה, אירוע שלא בהכרח קשור אלינו אך משפיע עלינו (מלחמה, תאונות דרכים ועוד).

התמודדות עם התקף חרדה או עם חרדה כרונית, דורש משאבים רבים, הן נפשיים והן אחרים. מדובר על תהליך לא פשוט, אשר ראשיתו בהכרה בכך שיש בעיה וצריך לפתור אותה, ולאחר מכן זה דורש בניית תוכנית טיפול, החל מעבודה עם אנשי מקצוע לצורך אבחון ובירור הבעיה וכלה שימוש באמצעי עזר שונים, למשל, כדורים אשר מאפשרים התמודדות עם מתח וחרדה, כולל עם חרדה כרונית. הדבר הנכון לעשות הוא להיעזר בכדורים טבעיים, כדורים שכוללים צמחי מרפא אשר מאפשרים התמודדות עם התקף חרדה מכל סוג שהוא. הסיבה היא, שכך לא מגבירים את החרדה ולא מעצימים אותה אלא מקטינים את ההשפעה שלה על הגוף ועל הנפש.

חשוב להבהיר, חוסר התמודדות עם מתח וחרדה ובפרט עם חרדה כרונית, יכולים להוביל לכדי מצב של חוסר תפקוד יומיומי, פגיעה קשה בעבודה או בלימודים, חוסר התמודדות עם מצבים חברתיים שונים ועד למצב של דיכאון. לכן יש לטפל בבעיה בהקדם ובצורות נכונות, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסיטואציות הרבה יותר קשות ומסובכות אשר דורשות מעמיק יותר. כמו שציינו, בשביל לטפל בבעיה יש להיעזר בגורמי מקצוע מנוסים מצד אחד וכן באמצעי עזר נכונים.

דוגמא לכך, הוא כדור רקסילון, כדור להתמודדות עם מתח וחרדה, לחצים ופחדים. את הכדור ניתן למצוא אצל "פרופסור מצ'נאלי בע"מ". אם אתם רוצים ללמוד עוד על הכדור וההשפעות שלו, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל המידע בנושא. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון ובמייל, אל תהססו לפנות אלינו בכל עת. 

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 072-33-80-667
 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

מתח וחרדה