בשנים האחרונות מתקיים דיון ער בשאלה, האם זה נכון להשתמש בריטלין על מנת להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז. לא מעט מומחים סבורים, אף על פי שקיימות המלצות להשתמש בכדור זה, שאין זה נכון ועדיף לחפש מומלץ ביחד עם ריטלין טבעי.

ריטלין כידוע הוא כדור מאוד פופולארי לטיפול בבעיות קשב וריכוז אצל ילדים וכן אצל מבוגרים, הבעיה היא, שכמו לא מעט תרופות לא טבעיות, יש לו השפעות שיכולות להפריע בתפקוד ולגרום נזק בטווח הקצר והארוך. צריך לזכור עוד שלא פעם, כדורים שכאלה גורמים להתמכרויות, וכן עלולים שלא לפתור את הבעיה עד הסוף.

לכן ההמלצה של לא מעט מומחים, היא להשתמש במומלץ ביחד עם ריטלין טבעי או לחפש תוסף תזונה לטיפול בהפרעת קשב. מדובר על תוספים שהם טבעיים, מבוססים על צמחי מרפא, ואינם מכילים חומרים כימיים או מעובדים. רבים מהמומחים אשר ממליצים על שימוש במומלץ ביחד עם ריטלין טבעי תולים זאת גם בנקודה שגם אם הטיפול לא יצליח, הרי שאין בכך סיכון, זאת לעומת טיפול בריטלין, שאם הוא לא מצליח, הוא כן יכול לגרום לבעיות שונות.

תחליף קונצרטה טבעי או מומלץ ביחד עם ריטלין טבעי, ניתן למצוא במגוון חנויות טבע וכיום ניתן למצוא גם בבתי מרקחת רבים, לצד כדורים רגילים. עם זאת נכון לקרוא על הכדור לפני שמחליטים להשתמש בו, יש להתייעץ עם אנשי מקצוע שמבינים בנושא.

נקודה חשובה נוספת שצריך לזכור היא, בשביל להתמודד עם הפרעת קשב וריכוז, יש תחילה לעבור תהליך אבחון אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו משתמשים בכלים וחומרים לחינם, אומנם במקרים של שימוש חומרים טבעיים זה לא בהכרח יפגע אך זה לא יהיה נכון לעשות כך. לכן, לפני שמחליטים לבצע צעד מסוים, נכון לבצע אבחון ורק אז להחליט כיצד לטפל בבעיה במידה והיא קיימת.

לפני סיום, אנחנו רוצים להמליץ על כדור רקסילון, כדור טבעי שעוזר לטיפול בהפרעת קשה וריכוז וכן בבעיות אחרות, למשל חרדות, פחדים, נדודי שינה ועוד.

אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על כדור זה ובכלל על בעיות של קשב וריכוז ומדוע נכון להוסיף רקסילון ביחד עם ריטלין טבעי, אתם מוזמנים לפנות אלינו, "פרופסור מצ'נאלי בע"מ", ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אצלנו תקבלו את כל המידע שאתם צריכים בתחום. ניתן לפנות אלינו עוד היום, במייל או בטלפון ואנחנו נשמח להציג בפניכם את המידע המעודכן ביותר. 

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 8011*
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

מומלץ ביחד עם ריטלין טבעי