מדי שנה אנחנו שומעים על יותר ויותר הורים אשר מגלים שילדיהם מתמודדים עם בעיות קשב וריכוז. בעיות אלו מתגלות בעת תהליכי אבחון אשר מתבצעים בגן ובבית הספר. על פי הנתונים, קרוב לשמונה אחוז מהילדים יש בעיות קשב וריכוז, אך הערכה היא שמדובר במספרים הרבה יותר גבוהים אשר אינם מתגלים כתוצאה מחוסר אבחון.

ילדים עם בעיות קשב וריכוז, נאלצים להתמודד עם קשיי למידה שונים, קשיים אשר גורמים להתדרדרות שלהם בלימודים, מה שמוביל בהמשך לפגיעה חברתית ואישית לא פשוטה. פעמים רבות, ילדים עם בעיות קשב וריכוז אשר אינם מטופלים, משפיעים על כלל הכיתה וגורמים לפגיעה משמעותית ביכולת של המורה להעביר את החומר בצורה נכונה וטובה.

טיפול בקשב וריכוז ילדים, מתבצע במסלולים שונים. מסלול אחד הוא טיפול אצל אנשי מקצוע, פסיכולוגים ויועצים, אשר עובדים עם הילדים בשביל להבין את מקור הבעיה וכן הם מעניקים להם כיצד להתמודד עם חוסר הריכוז שהם חשים בכיתה או בכל מקום אחר. כמו כן, טיפול בקשב וריכוז ילדים מתבצע במסלול נוסף, מסלול של כדורים.

קיים ויכוח במחקר אשר מתפרסם לעיתים קרובות גם בתקשורת אודות טיפול בקשב וריכוז ילדים ואפילו במקרים של טיפול בהפרעות קשב במבוגרים, לגבי היעילות של שימוש בכדורים. כידוע הכדור הבולט לטיפול הוא ריטלין, אך רבים סבורים שלא מדובר בכדור שעושה טוב למטופלים ולכן מוטב להשתמש בחומרים אחרים, כדורים טבעיים שמבוססים על צמחי מרפא.
כדורים אלו עוזרים בצורה דומה לטיפול בקשב וריכוז ילדים או לבעיות הפרעת קשב במבוגרים, אך להבדיל, מדובר בכדורים בעלי אפקט חיובי אשר יכולים אך ורק לעזור ולא לפגוע בשום מערכת אחרת בגוף או בנפש.
צריך לזכור, ילדים עם בעיות קשב וריכוז, לא יכולים להתנהל בצורה רגילה כמו ילדים אחרים, הם חייבים עזרים שיעזרו להם להתמודד עם הבעיה. הבעיה כשלעצמה לא נעלמת אך ניתן להפחית את ההשפעה שלה. לשם כך יש להשתמש בשני המסלולים שציינו, המסלול של אנשי מקצוע והמסלול של כדורים.

אם אתם רוצים לדעת על כדורים טבעיים עבור ילדים עם בעיות קשב וריכוז, למשל, כדור רקסילון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. ניתן לפנות אלינו עוד ואנחנו "פרופסור מצ'נאלי בע"מ", נספק לכם את כל המידע ההכרחי בנושא, כיצד ניתן להתמודד עם הבעיה וכיצד כדור רקסילון יכול לעזור לכם.

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 072-33-80-667
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

ילדים עם בעיות קשב וריכוז