טיפול טבעי להפרעות קשב וריכוז

הפרעות קשב וריכוז הפכו לפופולריות מאוד לאבחון ולטיפול בשנים האחרונות. הדבר יוצר מצד אחד מודעות גדולה ומבורכת לסבל הגדול של ילדים ומבוגרים שסובלים מכך, ומצד שני היא גם מפנה זרקור לעבר טיפולים קונבנציונליים מבלי לקחת בחשבון טיפולים טבעיים יותר להפרעות אלה.

הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה שההשלכות שלה משתרעות הרבה מעבר לבעיית תת ההישגיות בלימודים וחוסר היכולת ללמוד חומרים ולהדביק את רמת הכיתה. בעיות אלה גורמות להפרעות שונות בהתנהגות, עצבנות ותזזיתיות, אלימות כלפי אחרים, חוסר יכולת לתקשר עם אחרים ובטח לא בגיל כזה, והפרעות בלתי פוסקות בכיתה. כמו כן, נגרמות בעיות נלוות להפרעות אלה שגורמות לדיכאון, תסכול וייאוש יחד עם לחצים נפשיים ומתחים.

הדרכים לטפל בהפרעות קשב וריכוז
הדרכים הקונבנציונליות שיש לטפל בעזרתן לטיפול בהפרעות קשב וריכוז נחשבות לדרכים מאוד חריפות וכוללות חומרים מאוד חזקים כמו ריטלין וקונצרטה, שגורמות לתופעות לוואי אצל ילדים. כמו כן, מבוגרים ממשיכים לקחת תרופה כזאת לאורך כל החיים כדי לשפר את יכולתם להתרכז בעבודה ולהגיע להישגים בלימודים הגבוהים.

יש היום תוספי תזונה טבעיים רבים שהוכחו כמועילים בטיפול אחר וטבעי לגמרי בהפרעות קשב וריכוז כאלה. הטיפולים האלה יכולים להתאים לכולם משום שמדובר בחומרים לאל תופעות לוואי והן מבטיחות את הרוגע ואת השלווה שמחפשים אנשים אלה בעזרת התרופות.

רקסילון
רקסילון הוא תוסף מזון טבעי שעשוי מחומרים צמחיים בלבד. מדובר בצמחי מרפא שאפשר לשלב אותם בשגרת היום יום כדי להביא לרגיעה ולקשב וריכוז אצל הילדים שנזקקים לעזרה נוספת. התוסף מסייע לילד שאינו רגוע בבית או בכיתה, ורקסילון מרגיעה אותו מספיק כדי שיוכל להתרכז בלימודים ולהקשיב למורה ולחבריו, ותוך כדי כך גם לחזור וליצור קשרים עם ילדים אחרים.

רקסילון משחרר ילד מהבידוד החברתי שנגזר עליו בגלל ההתניות של הלקות הזאת והוא חזור בעזרת רקסילון להיות ידידותי ולמצות את הפוטנציאל שלו. ילדים כאלה יוכלו להיעזר ברקסילון גם לאחר מכן, בשנות ההתבגרות ובהיותם מבוגרים מבלי להזדקק לתרופות אחרות, והרווח הברור שלהם מהתוסף הטבעי יוביל אום להישגים וליצירת קשרים חברתיים.
 
לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 8011*
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו