כשאנחנו היינו צעירים, אחד החלומות הגדולים שלנו היה להוציא רישיון נהיגה. אין דבר שמסמל יותר את החופש והעצמאות שלנו מרישיון נהיגה. ברגע שהיה לנו את הרישיון ביד, יכולנו לקחת את הרכב של ההורים ולנסוע לאן שאנחנו רוצים, ברי מזל אף החזיקו רכב משלהם ולא היו תלויים בהורים שלהם.

אך בעוד שאנחנו חלמנו על רישיון נהיגה ולימים הפכנו לנהגים מנוסים אשר מבלים שעות על הכביש (מרצוננו או לא מרצוננו), הרי שיש לא מעט אנשים שחווים חרדות נהיגה. חרדות שמקשות עליהם לעשות על ההגה ולנהוג. זה גורם להם להיות תלויים באחרים שיסיעו אותם ממקום למקום, בתחבורה ציבורית ולא פעם זה מאלץ אותם לוותר על דברים חשובים.

חרדות נהיגה יכולות להיווצר מסיבות שונות. הסיבות העיקריות הן טראומות ישנות, למשל, במקרה של תאונות דרכים בילדות, תאונת דרכים שאחד מהקרובים שלהם עבר (הורים, אחים, אחיות), חוסר ביטחון עצמי, ועוד. ישנם אנשים אשר מחזיקים רישיון נהיגה ואף נהגו בעבר, אך מתמודדים עם חרדות נהיגה שמונעות מהן לנהוג. גם כאן הסיבה העיקרית היא תאונת דרכים אותה הם עברו או לחילופין, הם ראו תאונה מול העיניים שלהם והיא השפיעה עליהם לרעה.

כשיש חרדת נהיגה טיפול הוא הדרך היחידה להתמודד איתה. הטיפול מתבצע באמצעות כלים שונים, למשל, באמצעות פסיכולוג, לעיתים אפילו באמצעות היפונזה וכלים אחרים שמאפשרים לחזור אל אותו בגללו נוצרה החרדה בשביל להתמודד איתו וכן במסגרת חרדת נהיגה טיפול נכון יכלול שימשו בכדורים מסוגים שונים. ניתן למצוא מגוון של כדורים טבעיים אשר מאפשרים התמודדות עם חרדות נהיגה.

כדורים טבעיים מאפשרים לנו כיום להתמודד עם מגוון רחב של חרדות ופחדים, לא רק חרדות נהיגה אלא גם התמודדות עם פחד קהל, חרדות מבחינות, חרדות מרופאים,  חרדות ומתח נפשי, ועוד. צריך לציין השימוש בכדורים לצורך התמודדות עם חרדות נהיגה, לא יכול להתבצע ללא אבחון של הבעיה והתייעצות עם איש מקצוע. שכן ייתכן מאוד שלא מדובר בחרדה שמחייבת שימוש בכדורים ומצד שני, יש צורך לקבוע את המינון הנדרש עבורם.

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל מידע אודות סיוע בחרדות נהיגה או לחילופין במצבים אחרים, למשל, התמודדות עם פחד קהל, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו "חברת פרופסור מצ'נאלי בע"מ" נשמח לעמוד לרשותכם, ולספק לכם את כל המידע הנדרש בנושא. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון עוד היום. 

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 8011*
 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

חרדת נהיגה