בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על הפרעת קשב ADD או על הפרעת ריכוז וכן כמובן על שניהם ביחד. הורים רבים מוצאים את הילדים מתמודדים עם בעיה זו, הם שולחים אותם לאבחון שם מתברר שאכן הם צריכים לקבל טיפול מסוים בשביל להתגבר על הבעיה.

הפרעת קשב ADD או הפרעת ריכוז, היא תופעה שיוצרת היפראקטיביות אשר מובילה לחוסר יכולת להתרכז בדבר אחד, להקשיב ולבצע פעולות כנדרש. כיום נהוג לאבחן את התופעה אצל ילדים, מאחר ואנחנו יודעים שהפרעה זו נוצרת בחמש השנים הראשונות לחיינו וכבר בשלב מוקדם ניתן לאתר אותה ולטפל בה. חשוב לומר, הפרעת קשב adhd איננה נעלמת אך כן ניתן להתמודד איתה באופן כזה שהשפעתה תקטן.

הרבה פעמים אנחנו שומעים טענות, שאין דבר כזה באמת הפרעת קשב או הפרעת ריכוז ובעזרת תרגול טוב, אפשר לגרום לילדים להיות מרוכזים. טענה זו רווחת בקרב אנשים שמבקרים את עצם זה שיותר ויותר ילדים מאובחנים כמי שמתמודדים עם הפרעת קשב או הפרעת ריכוז. התשובה לכך היא מאוד פשוטה, הבעיה קיימת וצריך להתמודד איתה, שכן יש לה השפעה עצומה לא רק על הילדים או המבוגרים שיש להם הפרעת קשב ADD או הפרעת ריכוז, אלא גם על הסביבה שלהם, החל מבני משפחה, חברים וחברות, גננות ומורים ועוד.

ילדים אשר אינם עוברים תהליך אבחון ואינם מטופלים בבעיה, עלולים למצוא את עצמם משתרכים מאחורי כל הכיתה, מאבדים עניין בלימודים וכמובן שיש לכך השפעה עצומה. לכן חשוב מאוד לאבחן את הבעיה בשלב מוקדם ולתת לילד את הטיפול המתאים.

טיפול בהפרעת קשב ADD יכול להתבצע בצורות שונות, החל משיחות עם אנשי מקצוע, תרגילים ושיטות שונות כיצד להישאר מפוקס ומרוכז וכן כדורים שיכולים לעזור בויסות עצמי ובמניעת היפראקטיביות. כאן המקום להדגיש, לצד תרופות מוכרות שיש להן השפעות מסוימות שאינן בהכרח חיוביות, אנחנו יודעים כיום שיש כדורים טבעיים שיכולים לעזור בפתרון הבעיה. למשל רקסילון, כדור טבעי עשוי מצמחי מרפא. כדור זה מומלץ לילדים ומבוגרים שמתמודדים עם הפרעת קשב.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על רקסילון ובכלל על טיפול בהפרעת קשב באופן טבעי, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו "פרופסור מצ'נאלי בע"מ" מזמינים אתכם לקבל את כל הפרטים הנדרשים בנושא. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נציע לשם שירות יעיל ואיכותי לטיפול בבעיה.

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 072-33-80-667
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

הפרעת קשב ADD