בשנים האחרונות, אין זה סוד, אנחנו שומעים יותר ויותר על הפרעת קשב וריכוז ADHD, הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים. הפרעות אלו פוגעות להם ביכולת לקיים מסגרת חיים סבירה ולהתנהל בצורה רגילה, בין אם זה בעבודה, לימודים או בכל מסגרת אחרת. הפרעת קשב וריכוז יכולה להוביל לתופעות אחרות, למשל, פחדים וחרדות אצל מבוגרים וכן אצל ילדים.

הפרעת קשב וריכוז ADHD, היא למעשה הפרעה שגורמת להיפראקטיביות אשר מונעת אפשרות לשבת במקום אחד במשך זמן ארוך, להיות מרוכזים בשיחה או בכל דבר אחר, להקשיב, וכן הרבה פעמים היא מוביליה לפעולה אימפולסיבית. חשוב לומר, שמדובר בתופעה שמתפתחת בשנים הראשונות של התינוק, ואיננה יכולה להיעלם, אך ניתן לטפל בה בצורות שונות. בדיוק כמו שמטפלים בפחדים וחרדות אצל מבוגרים או אצל ילדים.

חשוב לומר, שבדומה לפחדים וחרדות או מצבים שאנחנו חווים, הרי שהפרעת קשב וריכוז ADHD, מוביל למצבים מתמשכים, כלומר, מעצם זה שאנחנו מתמודדים עם בעיה מסוימת ואם אנחנו לא מטפלים בה, הרי שהרבה פעמים אנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים בהמשך עם בעיות נוספות. פחדים וחרדות אצל מבוגרים או אצל ילדים עלולים להוביל לקשיים חברתיים, משפחתיים, לסיטואציות בהן אנחנו מסרבים לנקוט פעולה ולפעול.

דוגמא טובה נוספת לכך היא חרדת ביצוע. תופעה ידועה אצל מבוגרים אשר נמצאים בקשרים אינטימיים וכתוצאה מחוסר יכולת להתרכז או מסיבות אחרות, הם מוצאים את עצמם מתמודדים עם חרדה שכזו. הרבה פעמים טיפול בחרדת ביצוע הוא הדרך היחידה לא רק בשביל לפתור את המצב אלא בשביל לנקוט פעולה, כלומר, יש אנשים שמעדיפים שלא לעשות שום דבר כתוצאה מאותה חרדה. זו התוצר שלה.

טיפול בחרדת ביצוע כמו טיפול בהפרעת קשב וריכוז ADHD או בפחדים וחרדות, יכול להתבצע על ידי כלים ואמצעים שונים, החל מטיפול פסיכולוגי וכלה בטיפול תרופתי. אחת הדרכים הטובות להתמודד עם הבעיות שהזכרנו היא באמצעות כדורים טבעיים שכוללים אך ורק צמחי מרפא.

אם אתם רוצים לדעת עוד על תוספי תזונה טבעיים לטיפול בחרדת ביצוע או בפחדים וחרדות, הן אצל ילדים והן אצל מבוגרים, זה הזמן לפנות אלינו. "פרופסור מצ'נאלי בע"מ" מזמין אתכם לקבל את כל המידע הנדרש בנושא. אתם מוזמנים לקבל מאיתנו פרטים מלאים אודות הטיפול, אודות הכדורים וכיצד הם יכולים לעזור לכם. פנו אלינו עוד היום במייל או בטלפון. 

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 8011*
 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

בעיות קשב וריכוז ADHD