הרבה פעמים הורים מגלים שילדיהם אינם מרוכזים בכיתה, אינם מסוגלים לשבת וללמוד כמו שאר הילדים, וכתוצאה מכך הם מפריעים להם. לעיתים הורים נוטים לחשוב שמדובר בתופעה טבעית לגילם של הילדים, שכן ילדים בכיתות הנמוכות לא רגילים לשבת הרבה זמן על הכיסא וללמוד ולכן הם לא מייחסים לזה חשיבות, אך לעיתים קרובות, מאחר ולמצב זה נלווים סיטואציות נוספות, הרי שאין ברירה אלא להכיר בעובדה שהילד מתמודד עם בעיות קשב וריכוז.

בעיית קשב וריכוז אצל ילדים, היא אחת הבעיות המדוברות ביותר בשנים האחרונות. הורים רבים שולחים את ילדיהם לאבחון על מנת לגלות האם גם הם מתמודדים עם הבעיה או שמא, כמו שהם חושבים, מדובר על תהליך טבעי שעובר על ילדיהם וייעלם עם הזמן. חשוב להדגיש, ההבדל בין בעיות קשב וריכוז בילדים לבין מצב רגיל של חוסר ריכוז הוא, שבעיות קשב וריכוז לא נעלמות ולכן חשוב שהילדים יקבלו טיפול בהקדם, אחרת הם עלולים למשוך אותן גם לשלבים מתקדמים בחיים וזה יכול לעורר אצלם בעיות רבות.

כאמור, בעיית קשב וריכוז אצל ילדים מתגלה בדרך כלל בגן או בבית הספר. הסיבה היא, הילד נמצא שם שעות רבות ונדרש ממנו ריכוז רב. כשהילד מתמודד עם בעיית קשב וריכוז, לא רק שהוא איננו מרוכז הוא גם מגלה תופעות של היפראקטיביות ולעיתים גם עצבנות אשר משפיעה עליו ועל הסביבה. לא פעם אותה עצבנות מובילה לכדי אלימות מצידו כפי ילדים אחרים ואפילו כלפי המורים והצוות.

לכן טיפול בהפרעות קשב וריכוז ילדים חייב להתבצע בהקדם, אחרת המצב עלול להחמיר. הטיפול בהפרעות קשב וריכוז ילדים מתקיים במסלולים שונים, תחילה מתבצע אבחון, לאחר מכן מתנהלות שיחות עם הילד (כמו כן ההורים מקבלים הדרכה ועזרה כיצד להתמודד עם הבעיה) וכן הטיפול כולל שימוש בכדורים ובאמצעים אחרים.

כאן המקום לציין, בעיית קשב וריכוז אצל ילדים איננה מחייבת שימוש בריטלין רגיל אלא אפשר למצוא תחליפים טבעיים, למשל כדורי רקסילון, כדורים עשויים מצמחי מרפא.

אם אתם מתמודדים עם בעיית קשב וריכוז אצל ילדים, אתם מוזמנים לפנות אלינו לצורך קבלת מידע נוסף על כדור רקסילון ובכלל על טיפול בהפרעות קשב וריכוז ילדים. "פרופסור מצ'נאלי בע"מ" מזמין אתכם לקבל את כל המידע ההכרחי בתחום. אתם מוזמנים לשלוח אלינו מייל או לטלפן ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. 

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 8011*
 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

בעיות קשב וריכוז אצל ילדים