על פי הערכות, קרוב לשמונה אחוז מהילדים מתמודדים עם בעיות של קשב וריכוז. בעיות אלו מונעות מהם ללמוד בצורה נכונה וטובה, הן מונעות מהם לשחק עם ילדים אחרים או בני משפחה, גורמות להם להפריע ובאופן כללי הן עלולות לפגוע בהתפתחות שלהם.

בניגוד למה שאנחנו הרבה פעמים חושבים או שומעים, בעיות של קשב וריכוז אצל ילדים אינן דבר בלעדי עבורם, כלומר אנחנו יכולים למצוא בעיות של קשב וריכוז אצל מבוגרים, הסיבה שאנחנו פחות נחשפים לזה היא, מאחר ומדובר בנושא שעלה לכותרות בעשר-עשרים השנה האחרונות, אז הרבה מבוגרים שמתמודדים עם הבעיה, מתעלמים או מדחיקים אותה. מעטים מהם פונים אל מומחה להפרעות קשב וריכוז בשבילם, על מנת שיוכלו לטפל בה.

מן הסתם, בעיות של קשב וריכוז אצל מבוגרים גורמות להם ללא מעט קשיים בחיים, בוודאי אם מדובר באנשים שעובדים בעבודה שדורשת קשב וריכוז כל הזמן, כמו כן בעיות של קשב וריכוז אצל מבוגרים עלולות להוביל לפגיעה במשפחה, פגיעה בתפקוד היומיומי, בנהיגה ועוד. לכן חשוב לדעת שאם קיימות בעיות כאלה אז יש לפנות אל מומחה להפרעות קשב וריכוז בשביל לטפל בהן.

לגבי בעיות של קשב וריכוז אצל ילדים, היום אנחנו יודעים שאבחונים לבעיה זו מתבצעים בשלב מאוד מוקדם, כשסימנים ראשונים מתגלים, אם האבחון לא מתבצע, לא ניתן לטפל בילד ומן הסתם ההשפעה של אותן בעיות עלולות לצוץ שוב ושוב ולגרום לקשיים רבים. תהליך האבחון נעשה הרבה פעמים כשהילד כבר בבית הספר, אך לעיתים ניתן לגלות זאת עוד קודם לכן ולהתמודד עם הבעיה. הפתרון הוא בדרך כלל בעזרת תרגילים שונים וכן כדורים שיכולים לעזור.

אומנם אנחנו שומעים לא פעם על תרופות שאפשר לקחת, אך ההמלצה שלנו היא לקחת כדור טבעי כמו רקסילון, כדור שעשוי מצמחי מרפא, בשביל להתמודד עם הבעיה. כך ניתן לעזור לילד או למבוגר, מבלי ליצור בעיות אחרות.

אם אתם רוצים לקבל עוד פרטים על כדורי רקסילון לפתרון בעיות של קשב וריכוז, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. "פרופסור מצ'נאלי בע"מ" ישמח לעמוד לרשותכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל, אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע ההכרחי בנושא. אם אתם מתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים או אצל מבוגרים, אתם לא צריכים להתמודד איתן לבד, אנחנו כאן בשבילכם. 

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 8011*
 
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

בעיות של קשב וריכוז אצל ילדים