לא מעט אנשים מבוגרים נאלצים להתמודד עם בעיות שינה. ניתן לחלק את ההסברים לבעיות אלו למספר חלקים, יש מי שמתמודד עם בעיות שינה כתוצאה מהתמודדות עם לחץ וחרדה ביום יום שמשפיעה על יכולת השינה שלהם, יש מי שמתמודד עם בעיות שינה כתוצאה מהרגלי שינה לא נכונים שמשפיעים עליהם לאורך זמן, יש מקרים של בעיות שינה אצל מבוגרים כתוצאה מסיבות בריאותיות שונות.

אפשר להבין שבעיות שינה אצל מבוגרים, אינן מתחילות ונגמרות בשינה לא טובה אלא מעבר לכך. בדרך כלל כשמבוגרים מתמודדים עם בעיות שינה, זה משפיע על היכולת שלהם לעבוד, היכולת שלהם לנהוג, לקיים קשר זוגי או משפחתי, לאכול ועוד. בוודאי אם מדובר בבעיות שינה שנובעות כתוצאה מהתמודדות עם לחץ וחרדה. במקרה כזה, בעיות שינה אצל מבוגרים הם רק סימפטום אחד, שכן הבעיה היא הרבה יותר מקיפה.
טיפול בבעיות שינה אצל מבוגרים מתבצע בצורות שונות. בשלב הראשון, יש לבחון את מקור הבעיה, מדוע ישנן בעיות שינה אצל מבוגרים. חשוב להבהיר, ייתכן מאוד שהבעיות לא נובעות מסיבות נפשיות אלא אחרות, אך בשביל צריך לזהות את מקור הבעיה. בשלב השני, יש להבין כיצד הבעיה משפיעה על התפקוד היומיומי וכיצד ניתן לטפל בה.

בניגוד למה שרבים סבורים, לא חייבים לטפל בבעיות שינה אצל מבוגרים עם כדורי שינה או כדורים אחרים עם מרכיבים כימיים, להיפך מוטב להשתמש בכדורים שמבוססים על צמחי מרפא, למשל רקסילון. כדור זה עוזר בהתמודדות עם לחץ וחרדה, עם בעיות שינה וכל זה כשהוא לא גורם להתמכרות, דבר שיכול להיות מאוד מסוכן, כידוע לנו.

חשוב לציין טיפול בבעיות שינה אצל מבוגרים מוכר בגילאים שונים, ישנם לא מעט מבוגרים שנתקלים בבעיה של בעיות שינה אחרי גיל עשרים, עם זה בגלל שגרת חייהם ועם זה בגלל אירועים מהעבר שמשפיעים עליהם (למשל שירות צבאי), אך ניתן למצוא מבוגרים שנתקלים בבעיה הזאת לראשונה בגיל ארבעים או חמישים לחייהם, ואם הם לא מטפלים בה בזמן, היא עלולה להשפיע עליהם למשך תקופה ארוכה.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלי ואני אשמח לעזור לכם להתמודד עם הבעיה. אני "פרופסור מצ'נאלי בע"מ" אשמח להציג בפניכם כלים לטיפול בבעיות שינה אצל מבוגרים. אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ולקבוע איתי פגישה. אצלי תקבלו את כל לטיפול בבעיה.  

לייעוץ מקצועי יש לחייג ל- 8011*
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם
072-33-80-667
למידע נוסף חייגו

בעיות שינה אצל מבוגרים